fbpx

Lista wydarzeń

26 Paź

Wege Festiwal Kraków (październik 2024)

Wege Festiwal to mnóstwo pysznych stoisk z całego kraju! Roślinne burgery, hot dogi pełne chrupiących warzyw, zdrowa pyszna kuchnia uliczna dla wszystkich.

Hala Cracovia, al. Focha 40, Kraków

02 Cze

Akademia Przyjaciół Wszystkich Zwierząt 2024

W niedzielni popołudnie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na niezwykłe wydarzenie, związane zarówno z Dniem Dziecka jak i Narodowym Dniem Praw Zwierząt.

Park Południowy we Wrocławiu, ul. Andrzeja Waligórskiego 1

25 Maj

Grillowanie na veganie

Będziecie mogli najeść się do syta i miło spędzić sobotnie popołudnie na wegańskim grillu w stolicy. Formuła jest taka - wrzucasz 3 dyszki do naszej wirtualnej puszki dla zwierzaków i jesz, ile chcesz. Wszystko 100% plant-based 🌱

ul. Emilii Plater 31, na terenie Teatru Komuna Warszawa

21 Maj

Bez spiny, jem rośliny. Degustacja uliczna

Zapraszamy na otwartą 100% plant-based 🌱 degustację w centrum Warszawy. Przyjdźcie licznie i spróbujcie nowych roślinnych przysmaków zupełnie za darmo!

Warszawa, ul. Chmielna 19 (plac przy Nowym Domu Braci Jabłkowskich)

20 Maj

18 Ogólnopolski Tydzień Wege

Ogólnopolski Tydzień Wege to największa i najstarsza impreza promująca weganizm w Polsce 🌱🥦🍎 Dołącz już teraz żeby nie ominęły Cię żadne informacje!

Polska

18 Maj

Weganokracja nr 10

Zapraszamy na 10. edycję Weganokracji, która odbędzie się w ramach 18. Ogólnopolskiego Tygodnia Wege organizowanego przez Fundację Viva.

Domkultury_BYDGOSKIE Przedmieście, 87-100 Toruń, ul. Sienkiewicza 11/3

01 Maj

Wege Majówka na Ranczo Abrakadabra

Codziennie będą prowadzone warsztaty grupowe z końmi jako przewodnikami i niezwykłymi terapeutami (nie jeździmy konno!) W cenie wyjazdu zawarte są noclegi w przestrzeni sypialnianej na poddaszu oraz pyszne wegetariańskie jedzenie.

Natural Road Ranch aka Ranczo Abrakadabra, Chojnata 25a, 96-111 Kowiesy

16 Mar

WEGEMANIA – Festiwal Warzywno-Owocowy

Przyjdź i skosztuj świeżych potraw kuchni wege! Podczas Festiwalu, czeka na Ciebie kilkadziesiąt stanowisk pełnych zdrowych i naturalnych pyszności, zarówno na ciepło, jak i na zimno.

Pałac Kultury i Nauki, plac Defilad 1, 00-110 Warszawa

25 Lut

Kuchnia społeczna nr 64 – Azyl Prosiaczka Chrumka

W lutym będziemy zbierać fundusze na Azyl Prosiaczka Chrumka, położony w okolicy Legnicy. Opiekuje się nimi Martyna, która przyjedzie opowiedzieć nam jak wspaniałe są to istoty.

Zament, Wrocław, ul. Księcia Witolda 78

24 Lut

Wege Festiwal Wrocław (luty 2024)

Wege Festiwal to najlepsza sposobność, żeby poznać nowe potrawy i zainspirować się barwną i zdrową kuchnią roślinną.

Instytut Automatyki Systemów Energetycznych (IASE), 51-618 Wrocław, ul. Wystawowa 1

28 Sty

Kuchnia społeczna nr 63 – Azyl dla Świń Chrumkowo

Przyjdź, przynieś wegańskie jedzenie albo zapłać 20 PLN. Podziel się przepisem, usiądź i porozmawiaj z nami przy wegańskim posiłku, który współtworzymy wspólnie!

Zament, Wrocław, ul. Księcia Witolda 78

20 Sty

Wege Festiwal Trójmiasto (styczeń 2024)

Wege Festiwal w Gdańsku zrzeszy wegańskie i wegetariańskie restauracje i małe manufaktury z całej Polski

PGE Arena Gdańsk, ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1, 80-560 Gdańsk

16 Sty

Festiwal wegański na Uniwersytecie Łódzkim

Myślałeś o przejściu na weganizm? Chętnie Ci w tym pomożemy! Weź udział w festiwalu wegańskim, który odbędzie się w formie stoisk z wegańskimi potrawami.

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego

26 Lis

Wegańska kuchnia społeczna nr 62 – Hulajpolanka

Przyjdź, przynieś wegańskie jedzenie albo zapłać 20 PLN. Podziel się przepisem, usiądź i porozmawiaj z nami przy wegańskim posiłku, który współtworzymy wspólnie!

Zament, Wrocław, ul. Księcia Witolda 78

11 Lis

Wege Festiwal Kraków (listopad 2023)

Wege Festiwal to mnóstwo pysznych stoisk z całego kraju! Bezmięsna kuchnia koreańska, wietnamska, japońska, turecka gotowana przez prawdziwych pasjonatów.

Hala Cracovia, al. Focha 40, Kraków

20 Paź

Festiwal Sztuki Zaangażowanej WSPÓŁ_ISTNOŚĆ

Zapraszamy na pierwszą edycję Festiwalu Sztuki Zaangażowanej WSPÓŁ_ISTNOŚĆ. Głównym celem Festiwalu jest podjęcie tematów związanych z przyrodą, prawami zwierząt i człowieka.

Rzeszów

24 Wrz

Wegańska Kuchnia Społeczna nr 60 – Łap za Łapy

We wrześniu będziemy zbierać fundusze na Azyl dla zwierząt "Łap za łapy" w Obornikach Śląskich, który jest domem tymczasowym dla porzuconych psów i kotów.

Zament, Wrocław, ul. Księcia Witolda 78

27 Sie

Wegańska kuchnia społeczna nr 59 Zament

Kuchnia Społeczna promuje etyczną, pozbawioną mięsa i produktów odzwierzęcych kuchnię. Wszelkie zyski przeznaczane są na rzecz wartościowych inicjatyw społecznych.

Zament, Wrocław, ul. Księcia Witolda 78

25 Sie

Wege Festiwal Silesia (sierpień 2023)

Wege Festiwal wraca na Śląsk z targami na koniec lata! Spotkacie najlepsze wegańskie i wegetariańskie restauracje z całej Polski!

Galeria Katowicka, ul. 3 Maja 30, Katowice

22 Sie

Dzień Mleka Roślinnego – degustacja Poznań

Chcesz wybrać roślinną wersję Twojej ulubionej latte, ale nie wiesz, jak? Odwiedź nasze stoisko, a wszystko Ci wytłumaczymy, a przy okazji spróbujesz roślinnej alternatywy!

róg ul. Ogrodowej i Ratajczaka, Poznań

22 Sie

Dzień Mleka Roślinnego – degustacja Łódź

Hodowla zwierząt jest jednym z głównych motorów zmian klimatycznych. Przejście z mleka krowiego na mleko roślinne to jeden ze sposobów, dzięki którym można znacznie zmniejszyć swój negatywny wpływ na planetę.

ul. Piotrkowska 30/32, Łódź (przy C.H. Magda)

22 Sie

Dzień Mleka Roślinnego – degustacja Warszawa

Nie wiesz, czym zabielić sobotnią pomidorówkę albo czym zastąpić krowie mleko w płatkach śniadaniowych? Odwiedź nasze stoisko, a wszystko Ci wytłumaczymy, a przy okazji spróbujesz roślinnej alternatywy!

ul. Chmielna 19, 00-021 Warszawa

22 Sie

Dzień Mleka Roślinnego – degustacja Bydgoszcz

Światowy Dzień Mleka Roślinnego jest dniem kierującym uwagę na roślinne alternatywy dla mleka pochodzenia zwierzęcego. Świat roślinnych alternatyw wcale nie musi być nudny. Wręcz przeciwnie, w dzisiejszych czasach ogrom produktów roślinnych jest dostępny niemalże na każdym kroku.

ul. Mostowa, Bydgoszcz

20 Sie

Dzień Mleka Roślinnego – degustacja Toruń

Hodowla zwierząt jest jednym z głównych motorów zmian klimatycznych. Przejście z mleka krowiego na mleko roślinne to jeden ze sposobów, dzięki którym można znacznie zmniejszyć swój negatywny wpływ na planetę.

Rynek Staromiejski, Toruń

20 Sie

Dzień Mleka Roślinnego – degustacja Wrocław

Badania konsekwentnie pokazują, że pełnowartościowa dieta roślinna jest dobra dla ludzkiego zdrowia. Roślinny sposób odżywiania może pomóc w zapobieganiu nadciśnieniu, otyłości, cukrzycy, chorobom serca i niektórym rodzajom nowotworów.

ul. Świdnicka/Rynek, Wrocław

20 Sie

Dzień Mleka Roślinnego – degustacja Gdańsk

Nie wiesz jakie mleko roślinne podpasuje Ci najbardziej? Na naszym stoisku możesz spróbować kilku i zdecydować, które jest najlepsze aby zastąpić nim mleko odzwierzęce w swoim menu.

Park Reagana, wejście C róg (ul. Kaczyńskiego i Czarny Dwór), 80-366 Gdańsk

20 Sie

Dzień Mleka Roślinnego – degustacja Piotrków Trybunalski

Ze względu na olbrzymią produkcję mleka krowy mleczne, które są inteligentnymi, empatycznymi i czułymi zwierzętami, muszą znosić niewygodne i stresujące warunki, które nie zaspokajają nawet ich najbardziej podstawowych potrzeb.

Rynek Trybunalski

19 Sie

Dzień Mleka Roślinnego – degustacja Słupsk

Światowy Dzień Mleka Roślinnego jest dniem kierującym uwagę na roślinne alternatywy dla mleka pochodzenia zwierzęcego. Świat roślinnych alternatyw wcale nie musi być nudny.

Bulwary nad Słupią

30 Lip

Wegańska kuchnia społeczna #58 Schronisko dla Koni TARA

Podziel się przepisem, usiądź i porozmawiaj z nami przy wegańskim posiłku, który współtworzymy wspólnie! Kuchnia Społeczna promuje etyczną, pozbawioną mięsa i produktów odzwierzęcych kuchnię. Wszelkie zyski przeznaczane są na rzecz wartościowych inicjatyw społecznych.

Zament, Wrocław, ul. Księcia Witolda 78

22 Lip

Wegański Stół vol. 1 / Toruń

Czym jest Wegański Stół? To wydarzenie na którym smakujemy dania kuchni roślinnej, dzielimy się przepisami i wiedzą. Na luzie, nie oceniając, szukając inspiracji lub wsparcia.

Centrum Integracji “Łącznik”, ul. Podmurna 101/3, 87-100 Toruń

08 Lip

Wegańska kuchnia społeczna. Kraków

Z radością zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie jakim jest wegańska kuchnia społeczna. Będziemy się dzielić przygotowanymi smakołykami i zapalimy grilla w towarzystwie legendarnego Kraka 😄

Kraków, Kopiec Kraka

17 Cze

Wege Festiwal Warszawa – Agrykola (czerwiec 2023)

Podczas festiwalu będzie można spróbować pysznych, wegetariańskich i wegańskich potraw oraz słodyczy z różnych zakątków świata. Natomiast na scenie czekać będzie na Was wiele atrakcji związanych z jogą i kulturą indyjską.

Agrykola, 00-460 Warszawa

28 Maj

17. Tydzień Wege / Rzeszów

Ogólnopolski Tydzień Wege to największa i najstarsza impreza promująca weganizm w Polsce. Tegoroczna, 17. edycja, przygotowana przez lokalną grupę Viva-Rzeszów odbędzie się 28 maja 2023 r. W ramach wydarzenia przygotowaliśmy dla Was mnóstwo niespodzianek.

Pub Spółdzielczy, Rzeszów, ul. Aleksandra Fredry 4

28 Maj

Roślinny Piknik nad Wartą

Zapraszamy Was na wege grilla i piknik 🥙🥦 Spotykamy się przy Moście Św. Rocha. Będziemy mieli przygotowane dla Was smaczne roślinne co nieco, ale fajnie będzie, jak każdy z nas przyniesie coś ze sobą! 🌱

Poznań, przy Moście Św. Rocha

22 Maj

17. Tydzień Wege / Piotrków Trybunalski

Ogólnopolski Tydzień Wege to największa i najstarsza impreza promująca weganizm w Polsce. W Piotrkowie z tej okazji będziecie mieli okazję doświadczyć praktyki jogi w plenerze prowadzonej przez Tosia Yoga i ruszymy razem na wycieczkę rowerową nad sam Zalew Sulejowski!

Piotrków Trybunalski

22 Maj

17. Tydzień Wege / Poznań

Z okazji Tygodnia Wege zapraszamy Was do uczestnictwa w kilku eventach, które dla Was szykujemy, tj.: Joga z Vivą, Wege konsultacje dietetyczne z pomiarem składu ciała, Roślinny Rajd Rowerowy i Roślinny Piknik nad Wartą

Poznań

21 Maj

Roślinna niedziela na Rynku w Gliwicach

Zapraszamy do wspólnego świętowania 17. Ogólnopolskiego Tygodnia Wege! Przyjdź, spróbuj nowych, roślinnych smaków, odbierz wegańskie przepisy i pogadaj z praktykami.

Rynek w Gliwicach — podcienia przy Empiku

21 Maj

IV Wegański Piknik w Stajni Karczów

Zapraszamy Was na kolejną, tym razem majową edycję wegańskiego pikniku. Impreza pełna wegańskiego jedzenia, rękodzieła, ekologicznych produktów, wykładów, warsztatów i atrakcji dla dzieci.

Karczów, ul. Grobla 11

22 Kwi

Wrocław – Ktoś, nie coś. Festiwal

Festiwal „Ktoś, nie coś” ma wiele celów, ale nadrzędnym jest uświadomienie człowiekowi jego miejsca w naturze.

Willa Karpowiczów, ul. Krzycka 29, 53-019 Wrocław

02 Kwi

Łódzka Veganoc #2

Zachęceni sukcesem łódzkich Vegilii rok temu zapoczątkowaliśmy roślinne wielkanocne uczty. To wydarzenie na którym smakujemy dania kuchni roślinnej w wersji świątecznej, dzielimy się przepisami i wiedzą.

Niebostan, Łódź, ul. Piotrkowska 17

02 Kwi

WegaNoc – Dobra Moc (Wrocław)

Już w najbliższą niedzielę wieczorem zapraszamy do najbardziej znanej wegańskiej miejscówki we Wrocławiu, by wspólnie promować bezkrwawe, wiosenne święta.

VEGA Bar Wegański, Sukiennice 1/2, 50-116 Wrocław

01 Kwi

Warszawska Veganoc

Veganoc to wydarzenie na którym smakujemy dania kuchni roślinnej w wersji świątecznej, dzielimy się przepisami i wiedzą. Wydarzenie przeznaczone dla każdego, kto zmienił lub zmienia swoje nawyki żywieniowe w trosce o zwierzęta, naszą planetę i własne zdrowie.

BAZA by Inclusive.Buzz, Warszawa, ul. Marszałkowska 28 / U1A

01 Kwi

TO NIE ŻARTY FESTIWAL. Dzień poświęcony działaniom i świadomości proekologicznej

W programie m.in. wymiana elektrośmieci na sadzonki, naturalne kosmetyki, eko rękodzielnicy, kiermasz książki, warsztaty przerabiania używanych tkanin, wegańska kuchnia społeczna, pokaz kulinarny, prelekcja filmu "Można panikować" poprzedzona prelekcją i in.

Park Tradycji, ul. Orzeszkowej 12, Siemianowice Śląskie

18 Mar

Wege Festiwal Trójmiasto (marzec 2023)

Wege Festiwal w Gdańsku zrzeszy wegańskie i wegetariańskie restauracje i małe manufaktury z całej Polski.

Polsat Plus Arena, Gdańsk, ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1

25 Lut

Wege Festiwal Łódź (luty 2023)

Wege Festiwal to stoiska z najlepszą wege kuchnią, które specjalnie z okazji Wege Festiwalu zjeżdżają się z całego kraju!

Łódź, ul. Piotrkowska 217

11 Lut

Wege Festiwal Kraków (luty 2023)

Wege Festiwal wraca do Krakowa ❤ Wege Festiwal to mnóstwo pysznych stoisk z całego kraju! Bezmięsna kuchnia koreańska, wietnamska, japońska, turecka gotowana przez prawdziwych pasjonatów ❤

Hala Cracovia, Kraków, al. Marszałka Ferdinanda Focha 40

26 Lis

Życzliwi dla zwierząt! Warsztaty edukacyjne i zajęcia dla dzieci

Z okazji Dnia Życzliwości chcemy pochylić się nad losem potrzebujących psów i kotów, skrzywdzonych przez działalność człowieka jeży, a także innych zwierząt, które żyją razem z nami - w ogrodach, miejskich parkach czy osiedlach. Pokażmy, że również dla nich potrafimy być życzliwi!

Mediateka, Wrocław, pl. Teatralny 5

19 Lis

Wege Festiwal Kraków (listopad 2022)

Wege Festiwal to mnóstwo pysznych stoisk z całego kraju! Bezmięsna kuchnia koreańska, wietnamska, japońska, turecka gotowana przez prawdziwych pasjonatów ❤

Hala Cracovia, Kraków, al. Marszałka Ferdinanda Focha 40

22 Paź

Wege Festiwal Katowice (październik 2022)

Zapraszamy wszystkich 22 i 23 października na Wege Festiwal w Walcowni w Katowicach! To dobra okazja do spotkania ze znajomymi, ale także do spróbowania zróżnicowanej kuchni bezmięsnej z różnych zakątków świata.

Walcownia - Muzeum Hutnictwa Cynku, Katowice, ul. 11 listopada 50

09 Paź

Wege Festiwal Warszawa (październik 2022)

Zapraszamy wszystkich 9 października na Wege Festiwal w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie! To dobra okazja do spotkania ze znajomymi, ale także do spróbowania zróżnicowanej kuchni bezmięsnej z różnych zakątków świata.

Warszawa, Pałac Kultury i Nauki

01 Paź

Wege Festiwal Poznań (październik 2022)

Wege Festiwal Poznań to wydarzenie z najlepszą wege kuchnią, która specjalnie z okazji Wege Festiwalu zjeżdża się z całego kraju! Roślinna kuchnia wietnamska, meksykańska, koreańska czy perska, kuchnia ulicy w wydaniu wege.

Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań, ul. Głogowska 14

17 Wrz

Wege Festiwal Chorzów (wrzesień 2022)

Zapraszamy wszystkich 17 i 18 września na Wege Festiwal przy Centrum Integracji Międzypokoleniowej w Chorzowie! To dobra okazja do spotkania ze znajomymi, ale także do spróbowania zróżnicowanej kuchni bezmięsnej z różnych zakątków świata.

CIM, Chorzów, ul. Dąbrowskiego 7

03 Wrz

Granie na Veganie. Wegański piknik muzyczny

Piknik ma charakter charytatywny i jest wspierany przez Otwarte Klatki oraz Lab Rescue - Adopcje Zwierząt Laboratoryjnych. Na miejscu będą stoiska tych organizacji, będziecie mogli je poznać, pogadać i dowiedzieć się ciekawych rzeczy o ratowaniu zwierząt ❤

Hocki Klocki w Lunaparku, Warszawa, Wał Miedzeszyński 407

29 Lip

Wege Festiwal Warszawa (lipiec 2022)

Czeka na Was prawdziwa wege uczta, na której znajdziecie wegetariańską i wegańską kuchnię z różnych zakątków świata, świeżo wyciskane soki i sprzęty AGD, świeżo paloną kawę, a nawet wegańskie słodycze i batony!

Warszawa, Pasaż Wiecha

23 Lip

“The Sheepover” 07/2022

Przynieś namiot i spędź noc w sanktuarium z naszymi uratowanymi zwierzętami! To naprawdę wyjątkowe doświadczenie, pozwalające na głębsze poznanie mieszkańców azylu i ich indywidualnych osobowości.

Farm Manor Orchard, School Ln, Evesham WR11 8LN

14 Lip

Festiwal Witariada 2022

Największy w Polsce i na świecie Festiwal skierowany do osób, które kochają zdrowy tryb życia, dbają o to, co kładą na talerz i lubią być w kontakcie z naturą.

Gościniec Wiecha, Kawęczyn, ul. Gościnna 22

12 Cze

III Wegański piknik w Stajni Karczów

Przed nami kolejna edycja wegańskiego pikniku na łące 🙂 Co w tym roku? Duuużo więcej wegańskiego jedzenia, rękodzieła, ekologiczne produkty i sporo atrakcji dla najmłodszych.

Karczów, Grobla 11

04 Cze

“The Sheepover” 06/2022

Przynieś namiot i spędź noc w sanktuarium z naszymi uratowanymi zwierzętami! To naprawdę wyjątkowe doświadczenie, pozwalające na głębsze poznanie mieszkańców azylu i ich indywidualnych osobowości.

Farm Manor Orchard, School Ln, Evesham WR11 8LN

16 Maj

Gdański Tydzień Praw Zwierząt

Czy wiesz, że 22 maja obchodzimy w Polsce Dzień Praw Zwierząt? Z tej okazji chcemy cię zaprosić do zastanowienia się przez chwilę nad losem zwierząt, z którymi koegzystujemy w jednej przestrzeni.

Gdańsk

14 Maj

Vege StrEAT Festiwal

Już po raz kolejny zapraszamy do udziału w Wrocław StrEat Festival! Tym razem fanki oraz fani wegańskiego i wegetariańskiego jedzenia spotkają się pod hasłem VEGE StrEAT!

Browar Mieszczański, ul Hubska 44 Wrocław

07 Maj

Spotkania wokół książek – Joanna Hańderek i jej „Filozofia wegańska”

Zapraszamy na spotkanie z filozofką i etyczką, prof. dr hab. UJ Joanną Hańderek, która przedstawi swoją nową książkę pt. „Filozofia […]

Targ Wielkowiejski w Szycach przy Urzędzie Gminy

23 Kwi

Wege Festiwal Katowice (kwiecień 2022)

Wege Festiwal wraca na Śląsk! Spotkacie najlepsze wegańskie i wegetariańskie restauracje z całej Polski.

Galeria Szyb Wilson, Katowice, ul. Oswobodzenia 1

19 Lut

Wege Festiwal Kraków (luty 2022)

Wege Festiwal wraca do Krakowa ❤ Roślinne burgery, hot dogi pełne chrupiących warzyw, zdrowa pyszna kuchnia uliczna dla wszystkich.

Kraków, al. Focha 40 (Hala Cracovia)

18 Gru

CHRISTMAS VEGE FESTIVAL

Najlepsze restauracje wegetariańskie i wegańskie oraz orientalne produkty w jednym miejscu. Wielu wystawców, którzy swoimi usługami i produktami otworzą przed Wami zupełnie nowe spojrzenie na wegański styl życia.

Warszawa, Centrum Praskie Koneser

18 Gru

Wege Festiwal Kraków

Wege Festiwal to mnóstwo pysznych stoisk z całego kraju! Bezmięsna kuchnia koreańska, wietnamska, japońska, turecka gotowana przez prawdziwych pasjonatów

Kraków, al. Focha 40 (Hala Cracovia)

13 Lis

Wege Festiwal Silesia

Wege Festiwal wraca na Śląsk jesienią! Spotkacie najlepsze wegańskie i wegetariańskie restauracje z całej Polski!

Galeria Szyb Wilson

06 Lis

Lepiej roślinnie FEST!

Pierwsze targi wegańskiego jedzenia organizowane przez Gilko Vegan Store i Halę Lipową! To będzie raj dla miłośników roślinnej kuchni, produktów vegan, dla każdego, kto jest ciekawy nowości.

Hala Lipowa, ul. Lipowa 4D, Kraków

16 Paź

Wege Festiwal Poznań

Wege Festiwal Poznań to blisko 100 stoisk z najlepszą wege kuchnią która specjalnie z okazji Wege Festiwalu zjeżdża się z całego kraju!

Międzynarodowe Targi Poznańskie

10 Paź

Wege Festiwal Warszawa // Pałac Kultury i Nauki

Szykujcie się na wegańską ucztę i wiele innych atrakcji w samym sercu miasta. Wege Festiwal Warszawa to kilkadziesiąt pysznych stoisk z wegańskim jedzeniem z całej Polski w samym centrum stolicy.

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie

25 Wrz

Veganmania Wrocław 2021

Jak co roku, na Veganmanii będziecie mogli spróbować przepysznego, wegańskiego jedzenia, serwowanego przez restauracje i firmy z całej Polski, kupić nietestowane na zwierzętach kosmetyki, modną odzież i wiele więcej. Veganmania to także inspirujące wykłady i spotkania - ich również nie zabraknie podczas naszej imprezy.

Hala Stulecia we Wrocławiu

19 Wrz

II Wegański Piknik w Stajni Karczów

Tego dnia będziecie mogli porozmawiać z przedstawicielami różnych organizacji prozwierzęcych i proekologicznych. Poza tym nasi wystawcy zaproponują Wam masę pysznego wegańskiego jedzenia oraz ekologicznych produktów.

Karczów, Grobla 11

11 Wrz

Wege Festiwal Dni Wilanowa

Zawitają u nas wystawcy z szeroką gamą wege produktów: z wytrawnymi daniami kuchni różnych zakątków świata, wyśmienitymi słodkościami, produktami ekologicznymi, ciepłymi i zimnymi napojami, wege kosmetykami i dodatkami

Warszawa, ul. Klimczaka 1