fbpx
string(0) ""

Wegańska Kuchnia Społeczna nr 60 – Łap za Łapy

Wydarzenie dodane przez użytkownika: InfoVege

Zapraszamy na kolejną Wegańską Kuchnię Społeczną!

Przyjdź, przynieś wegańskie jedzenie albo zapłać 20 PLN. Podziel się przepisem, usiądź i porozmawiaj z nami przy wegańskim posiłku, który współtworzymy wspólnie! Kuchnia Społeczna promuje etyczną, pozbawioną mięsa i produktów odzwierzęcych kuchnię. Wszelkie zyski przeznaczane są na rzecz wartościowych inicjatyw społecznych (jesteśmy jak zawsze otwarte na Wasze sugestie).

We wrześniu będziemy zbierać fundusze na Azyl dla zwierząt “Łap za łapy” w Obornikach Śląskich, który jest domem tymczasowym dla porzuconych psów i kotów. Więcej informacji w opisie zbiórki na stronie: https://www.pomagamyzwierzakom.pl/cjdyat11uv?

Prosimy o nie przychodzenie tym razem ze swoimi zwierzęcymi przyjaciółmi, gdyż na miejscu będą z nami pieski przeznaczone do adopcji.

Jeśli Ty lub ktoś z Twoich znajomych szuka miejsca, w którym chciałby robić rzeczy, odezwij się!
1. Dołączyć do Kuchni można na dwa sposoby: płacąc 20 PLN (ale możesz też wesprzeć benefit jakąś większą kwotą) albo przynosząc wegańskie danie. Jeżeli nie masz czasu na gotowanie – zawsze możesz przynieść warzywa, owoce czy orzechy. Pamiętajcie, że ilość i jakość jedzenia zależy tylko i wyłącznie od WAS!
2. Nakładając sobie jedzenie pamiętaj o tym, że pomimo, że to szwedzki stół, są oprócz nas kolejne osoby, które czekają na spróbowanie dań. Nakładaj tyle, ile możesz zjeść – nie chcemy marnować i wyrzucać jedzenia.
3. Nie pakujemy ze sobą jedzenia na wynos.

Zament to alternatywne, anarchistyczne miejsce kulturowe. Organizowane są w nim warsztaty, wystawy, dyskusje, wykłady, spotkania, a także jest siedzibą Wolnej Biblioteki.
Dostępność architektoniczna: lokal znajduje się na parterze, brak schodów, jeden stopień do wejścia, toaleta nieprzystosowana dla osób na wózkach.

Zapraszamy!

 

[zdjęcie i opis pochodzą ze strony wydarzenia]

 

Szczegóły

Data wydarzenia:

24.09.2023

Godzina rozpoczęcia:

15:00

Miejsce:

Zament, Wrocław, ul. Księcia Witolda 78

Strona wydarzenia:

https://fb.me/e/39lzkrDil

Wstęp:

Szczegóły na stronie wydarzenia

Inne wydarzenia, które mogę Cię zainteresować

17 Lis

Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Oddajmy głos rybom”

"Praktyki wobec zwierząt w XXI wieku" to organizowana cyklicznie, coroczna ogólnopolska konferencja naukowa. Temat przewodni tegorocznej konferencji to "Oddajmy głos rybom".

online via MS Teams

11 Lis

Wege Festiwal Kraków (listopad 2023)

Wege Festiwal to mnóstwo pysznych stoisk z całego kraju! Bezmięsna kuchnia koreańska, wietnamska, japońska, turecka gotowana przez prawdziwych pasjonatów.

Hala Cracovia, al. Focha 40, Kraków

21 Paź

Krakowski Klub Książki Wegańskiej #9 – “Zwierzęcy punkt widzenia” Éric Baratay

Autor podejmuje próbę uwolnienia historii od tradycyjnej wizji antropocentrycznej, skupia uwagę na towarzyszach człowieka, żywych istotach wokół nas – zwierzętach.

Księgarnia Kawiarnia Podróżnicza Bonobo, Kraków, Mały Rynek 4