fbpx

Lista wydarzeń

26 Sie

Aktywiści Dla Zwierząt: Piła

Zapraszamy wszystkich aktywistów do zarezerwowania soboty 26.08 i współtworzenia wydarzenia edukacyjnego na temat weganizmu i praw zwierząt.

Piła

22 Sie

Dzień Mleka Roślinnego – degustacja Poznań

Chcesz wybrać roślinną wersję Twojej ulubionej latte, ale nie wiesz, jak? Odwiedź nasze stoisko, a wszystko Ci wytłumaczymy, a przy okazji spróbujesz roślinnej alternatywy!

róg ul. Ogrodowej i Ratajczaka, Poznań

04 Cze

Poznań National Animal Rights Day 2023

W tym roku National Animal Rights Day również w Poznaniu! Zapraszamy na ceremonię upamiętniająca miliardy zwierząt, które co roku giną z rąk ludzkich.

Poznań

28 Maj

Roślinny Piknik nad Wartą

Zapraszamy Was na wege grilla i piknik 🥙🥦 Spotykamy się przy Moście Św. Rocha. Będziemy mieli przygotowane dla Was smaczne roślinne co nieco, ale fajnie będzie, jak każdy z nas przyniesie coś ze sobą! 🌱

Poznań, przy Moście Św. Rocha

28 Maj

Roślinny Rajd Rowerowy 2023

Nie może być Tygodnia Wege bez kolejnej edycji Roślinnego Rajdu Rowerowego! Wyjazd ma charakter towarzyski, tempo rekreacyjne, głównie po leśnych ścieżkach. W planie postój nad jeziorem przeznaczony na integrację i konkurs z nagrodami. Meta przy Moście Św. Rocha, gdzie odbywać się będzie Roślinny Piknik nad Wartą.

Poznań

27 Maj

Wege konsultacje dietetyczne z pomiarem składu ciała

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości czy pytania dotyczące diety roślinnej albo chcesz wykonać profesjonalne pomiary składu ciała, będąc na diecie wegetariańskiej/wegańskiej - to to wydarzenie jest dla Ciebie!

Centrum NGO, Poznań, Chwaliszewo 75

26 Maj

Pokaz filmu TAKEOUT. Eating our planet alive.

Miejskie Biuro Wystaw Artystycznych w Lesznie oraz Fundacja Viva zapraszają na pokaz filmu TAKEOUT. Eating our planet alive. w reż. Michała Siewierskiego.

Galeria MBWA, Leszno, ul. Leszczyńskich 5

22 Maj

17. Tydzień Wege / Poznań

Z okazji Tygodnia Wege zapraszamy Was do uczestnictwa w kilku eventach, które dla Was szykujemy, tj.: Joga z Vivą, Wege konsultacje dietetyczne z pomiarem składu ciała, Roślinny Rajd Rowerowy i Roślinny Piknik nad Wartą

Poznań

13 Maj

PROTEST przed cyt. XXX Narodową Wystawą Zwierząt Hodowlanych

Hodowle - miejsca cierpienia i zniewolenia. Wyraźmy swój głośny sprzeciw wobec wszechobecnego, nieustającego, niewolenia Ich, bestialskiego traktowania i mordowania.

Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań, ul. Głogowska 14

12 Maj

Trzy dni demonstracji przeciwko Narodowej Wystawie Zwierząt Hodowlanych

W poprzedniej edycji przywieziono na MTP blisko 1500 zwierząt pozaludzkich. Pokażmy w tym roku swój sprzeciw dla takich wątpliwych atrakcji oraz dla modelu rolnictwa opierającego się na wyzysku słabszych, nieekonomicznego i dewastującego nasze środowisko!

Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań, ul. Głogowska 14

10 Maj

Pobiegaj, porozmawiaj i zjedz (100% roślinnie)

Mam ogromną przyjemność zaprosić Was na niezobowiązujące spotkanie ze mną. Możemy spędzić ze sobą trochę czasu - poznać się, pobiegać, porozmawiać, zjeść pyszny, wegański obiad, a także zakupić moje książki! 📚

Miejsce by Save Cows, Poznań, Górna Wilda 89, lok. 19

29 Kwi

Majówka w Miejsce by Save Cows. Otwarcie wegańskiego bistro.

Cześć Poznań! Otwieramy się - wegańskie bistro z autorską kuchnią. 20% naszych zysków przeznaczamy na ochronę klimatu oraz zwierząt!

Miejsce by Save Cows, Poznań, Górna Wilda 89, lok. 19

31 Mar

“Dokąd one jadą”. Wystawa Elwiry Sztetner

Praca jest próbą unaocznienia procesu stopniowego przyzwyczajania się do przemocy, która z czasem ulega tak silnej internalizacji, że przestajemy ją zauważać, rozpoznawać, i co za tym idzie - kwestionować.

Barak Kultury, Aleje Marcinkowskiego 21, 61-745 Poznań

18 Lis

Społeczeństwo obywatelskie na rzecz zwierząt i przyrody. Szkolenie w Poznaniu

Na szkoleniu nauczysz się w praktyce wykorzystywać prawo do informacji publicznej oraz dowiesz się, jak stosować przepisy prawa w praktyce we własnej sprawie w działaniach na rzecz zwierząt i przyrody!

Poznań

01 Paź

Wege Festiwal Poznań (październik 2022)

Wege Festiwal Poznań to wydarzenie z najlepszą wege kuchnią, która specjalnie z okazji Wege Festiwalu zjeżdża się z całego kraju! Roślinna kuchnia wietnamska, meksykańska, koreańska czy perska, kuchnia ulicy w wydaniu wege.

Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań, ul. Głogowska 14

16 Paź

Wege Festiwal Poznań

Wege Festiwal Poznań to blisko 100 stoisk z najlepszą wege kuchnią która specjalnie z okazji Wege Festiwalu zjeżdża się z całego kraju!

Międzynarodowe Targi Poznańskie

02 Sie

Szkolenie -PIĘTROWY TORT WEGAŃSKI I BEZ CUKRU

Szkolenie poprowadzą Monika i Mariola Kmieć - właścicielki i cukierniczki cukierni Eat Sweet and Stay Fit w Poznaniu. Miłośniczki wegańskich i bezglutenowych wypieków.

ul. Piekary 25, 61-823 Poznań