fbpx
string(19) "2022-05-15 00:00:00"

Vege StrEAT Festiwal

Wydarzenie dodane przez użytkownika: InfoVege

Już po raz kolejny zapraszamy do udziału w Wrocław StrEat Festival! Tym razem fanki oraz fani wegańskiego i wegetariańskiego jedzenia spotkają się pod hasłem VEGE StrEAT!

Wydarzenie dla wegan, wegetarian, entuzjastów zdrowej żywności oraz każdego, kto lubi smaczną roślinną szamkę. To dobra okazja do spotkania podobnie myślących ludzi. Jedzone będzie dużo, pysznie i różnorodnie! 🙂

Vege Streat Festiwal to nie tylko pyszne roślinne jedzenie 🥬🥕🥑 , ale także dodatkowe atrakcje dla odwiedzających takie jak:
🌿 bezpłatne prelekcje o tematyce vege i eko
🌿 kiermasz hand made (kosmetyki, rękodzieło, akcesoria)
🌿 kiermasz roślin doniczkowych i akcesoriów
🌿 konkursy dla uczestników przed i w trakcie wydarzenia

W tym roku, wiosennej edycji Festiwalu, również będzie towarzyszyć wrocławska Noc Muzeów, gdzie we wnętrzach Browaru będzie można odwiedzić wystawy sztuki i fotografii.

Godziny wydarzenia
sobota 12-22
niedziela 12- 19
Noc muzeów w Browarze 16-22

 

[zdjęcie i opis pochodzą od Organizatora]

Szczegóły

Data wydarzenia:

14.05.2022 - 15.05.2022

Miejsce:

Browar Mieszczański, ul Hubska 44 Wrocław

Strona wydarzenia:

https://fb.me/e/31gCCBxvN

Wstęp:

Bezpłatny

Inne wydarzenia, które mogę Cię zainteresować

22 Maj

XVII Ogólnopolski Tydzień Wege

Ogólnopolski Tydzień Wege to największa i najstarsza impreza promująca weganizm w Polsce 🌱🥦🍎🍆 .Jej głównym celem jest promocja diety roślinnej i zdrowego stylu życia.

Polska

22 Kwi

Czas na naukę bez torturowania zwierząt. Globalny protest

24 kwietnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Przeciwko Wiwisekcji. W tym miesiącu w różnych miastach całego świata odbędą się akcje w obronie ofiar szowinizmu gatunkowego, dręczonych w laboratoriach wiwisekcyjnych. Dołączcie do wydarzenia w obronie zwierząt torturowanych w laboratoriach!

Warszawa, ul. Nowy Świat 72

22 Kwi

Zwierzozbiórka na rzecz Schroniska w Korabiewicach

Serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w akcji, której celem jest zebranie pieniędzy na pomoc Schronisku w Korabiewicach. Miejsce to zapewnia dach nad głową ok. 300 zwierzętom różnych gatunków − nie tylko 🐶 i 😸, ale również 🐴, 🐐, 🐷, 🐑 i 🦊.

Allegro