fbpx

Lista wydarzeń

20 Paź

Festiwal Sztuki Zaangażowanej WSPÓŁ_ISTNOŚĆ

Zapraszamy na pierwszą edycję Festiwalu Sztuki Zaangażowanej WSPÓŁ_ISTNOŚĆ. Głównym celem Festiwalu jest podjęcie tematów związanych z przyrodą, prawami zwierząt i człowieka.

Rzeszów

28 Maj

17. Tydzień Wege / Rzeszów

Ogólnopolski Tydzień Wege to największa i najstarsza impreza promująca weganizm w Polsce. Tegoroczna, 17. edycja, przygotowana przez lokalną grupę Viva-Rzeszów odbędzie się 28 maja 2023 r. W ramach wydarzenia przygotowaliśmy dla Was mnóstwo niespodzianek.

Pub Spółdzielczy, Rzeszów, ul. Aleksandra Fredry 4

25 Maj

Warsztaty kulinarne z roślinnej kuchni bieszczadzkiej i spacer ziołowy w Wegłówce

Zapraszamy na warsztaty kulinarne z roślinnej kuchni bieszczadzkiej i spacer ziołowy w Wegłówce. Upieczemy bieszczadzkie proziaki i knysze oraz ugotujemy pierogi łemkowskie. Wykorzystamy też rośliny jadalne zebrane w czasie spaceru.

Wegłówka Ustjanowa, Ustjanowa Górna 218, 38-700 Ustrzyki Dolne

17 Gru

Pierwsza Tarnobrzeska Vegilia

Z racji zbliżających się świąt spotykamy się na Pierwszej Tarnobrzeskiej Vegilii. Będzie to wydarzenie na którym rozsmakujemy się w daniach wegańskich w wersji świątecznej. Będziemy dzielić się przepisami i wiedzą.

Wozownia, Tarnobrzeg, ul. Sandomierska 27A

27 Kwi

Warsztaty kulinarne “Zdrowa kuchnia seniora”

☘️🌿🍀 Będzie na zielono z wykorzystaniem dziko rosnących roślin takich jak: pokrzywa, mniszek lekarski, pączki lipy, liście brzozy, stokrotki, kwiatki fiołków i forsycji 🌼🌸🌺

36-042 Lubenia 943

12 Lut

Klub Kolacyjny w Wegłówce

Startujemy z pierwszą wegańską kolacją degustacyjną w ramach Klubu Kolacyjnego w Wegłówce! To wydarzenie skierowane jest do wszystkich osób, które kochają jeść, a zwłaszcza jeść w miłych, górskich okolicznościach 🙂 Pięciodaniowa kolacja będzie w pełni roślinna.

Wegłówka Ustjanowa