fbpx
string(0) ""

Roślinna kuchnia Śląska z Weganonem

Wydarzenie dodane przez użytkownika: InfoVege

Na zakończenie XVII Ogólnopolskiego Tygodnia Wege zapraszamy na wyjątkowy pokaz kulinarny Pawła Ochmana Weganona oraz warsztat „Swoich nie zjadam – o podobieństwach behawioralnych i emocjonalnych człowieka do innych zwierząt” prowadzony przez dr nauk biologicznych Klaudię Cebulską.

🥦 Paweł Ochman – weganin, autor bloga Weganon, ponad 1000 oryginalnych przepisów i książek Pyszności z roślin. Proste wypieki, desery, śniadania bez jajek i nabiału (2017) oraz Roślinna kuchnia regionalna (2020), Kasze w roślinnej kuchni regionalnej (2022) i Roślinna kuchnia kresowa (2023). Odkrywca regionalnej kuchni polskiej i potraw z dzikich roślin

🥑 Podczas pokazu Paweł przygotuje śląską zupę z kalarepy – oberibenzupę w wersji wegańskiej. Na drugie roślinne karminadle, a do tego ciapkapusta. A na swaczyne, czyli podwieczorek, wjadą ajerkuchy. Ślinka cieknie!

 

🥦 Dr nauk biologicznych Klaudia Cebulska – hydrobiolożka, edukatorka ekologiczna, właścicielka firmy Wodne Stwory.
Podczas warsztatu Klaudia razem z nami sprawdzi, na ile podobni a na ile inny jesteśmy od innych zwierząt. Posłuchamy ciekawostek o zwierzętach. Dowiemy się, jak myślą, co czują, czego się boją. Porozmawiamy o tym, czego możemy się od innych zwierząt nauczyć. Będzie wesoło, ale mądrze.

 

🥦 Wydarzenie odbywa się w ramach XVII edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Wege.
🍅 Szczegółowy program imprezy znajdziesz na www.tydzienwege.pl/plan-imprezy
🥦 Każda zapisana osoba otrzyma paczkę z upominkami od naszych partnerów + na miejscu odbędzie się degustacja roślinnych produktów od Magda plant-based.

Obowiązują wejściówki (liczba miejsc ograniczona!)

 

[zdjęcie i opis pochodzą ze strony wydarzenia]

Szczegóły

Data wydarzenia:

28.05.2023

Godzina rozpoczęcia:

12:00

Miejsce:

Hotel Skaut, Chorzów, al. Harcerska 3

Strona wydarzenia:

https://fb.me/e/11tMwEcim

Wstęp:

Szczegóły na stronie wydarzenia

Inne wydarzenia, które mogę Cię zainteresować

04 Wrz

Szkolenie: Ramen Wegański | Kohei Yagi

dr Kohei Yagi – Ramen designer, specjalizuje się w japońskim ramen. Jego ramenowe receptury zdobyły szerokie grona fanów w Uki Uki, Uki Uki Green oraz Vegan Ramen Shop.

Łódź, ul. Sienkiewicza 82/84

18 Cze

14. Bieg Wegański

Kolejna edycja wydarzenia. w czasie którego bieganie spotyka się z dietą roślinną.

Warszawa

17 Cze

Wege Festiwal Warszawa – Agrykola (czerwiec 2023)

Podczas festiwalu będzie można spróbować pysznych, wegetariańskich i wegańskich potraw oraz słodyczy z różnych zakątków świata. Natomiast na scenie czekać będzie na Was wiele atrakcji związanych z jogą i kulturą indyjską.

Agrykola, 00-460 Warszawa