fbpx
string(0) ""

ProfiRAKtyka: dietą w raka!

Wydarzenie dodane przez użytkownika: InfoVege

“W tym roku w ramach wydarzenia planujemy skoncentrować się na tematyce diety roślinnej jako głównym aspekcie profilaktyki. Uznaliśmy, że sama profilaktyka jest to temat zbyt ogólny, natomiast nawet podstawowa wiedza o diecie roślinnej jako optymalnej nie do końca działa w praktyce – dlatego w tym roku chcielibyśmy pogłębić temat, przedstawić go z różnych stron, jak również wprowadzić do wydarzenia elementy praktyki – jeśli się uda np. warsztaty z gotowania roślinnego.”

🟢 Co jeść, by zminimalizować ryzyko zachorowania na nowotwór?
🟢 Jak poprzez odpowiednio zbilansowaną dietę dbać o odporność fizyczną i psychiczną?
🟢 Mięso i nabiał. Sprzymierzeńcy czy wrogowie?
🟢 Sport jako jedna z metod profilaktyki nowotworów. Jak zbilansować jadłospis dla osoby aktywnej fizycznie?
🟢 Jak jeść, żeby było nie tylko zdrowo, ale i smacznie?

“ProfiRAKtyka: dietą w raka” to druga edycja corocznego wydarzenia online, organizowanego z okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem przez Fundację Onkologiczną Rakiety.
Celem wydarzenia jest przybliżanie powszechnemu odbiorcy zagadnień, związanych z profilaktyką onkologiczną w zakresie szerszym niż wyłącznie promowanie badań profilaktycznych. Chcemy pokazać, że profilaktyka to nie tylko “czekanie” na chorobę, ale przede wszystkim aktywne działanie w celu jej zapobiegania.
Więcej szczegółów już wkrótce – bądźcie z nami!

[zdjęcie i opis pochodzą od organizatora]

 

Matronat nad wydarzeniem: Green Rev Institute.

Szczegóły

Data wydarzenia:

04.02.2022

Godzina rozpoczęcia:

12:00

Miejsce:

Internet

Strona wydarzenia:

https://fb.me/e/1bSvsUeS9

Wstęp:

Bezpłatny

Inne wydarzenia, które mogę Cię zainteresować

22 Maj

XVII Ogólnopolski Tydzień Wege

Ogólnopolski Tydzień Wege to największa i najstarsza impreza promująca weganizm w Polsce 🌱🥦🍎🍆 .Jej głównym celem jest promocja diety roślinnej i zdrowego stylu życia.

Polska

22 Kwi

Czas na naukę bez torturowania zwierząt. Globalny protest

24 kwietnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Przeciwko Wiwisekcji. W tym miesiącu w różnych miastach całego świata odbędą się akcje w obronie ofiar szowinizmu gatunkowego, dręczonych w laboratoriach wiwisekcyjnych. Dołączcie do wydarzenia w obronie zwierząt torturowanych w laboratoriach!

Warszawa, ul. Nowy Świat 72

22 Kwi

Zwierzozbiórka na rzecz Schroniska w Korabiewicach

Serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w akcji, której celem jest zebranie pieniędzy na pomoc Schronisku w Korabiewicach. Miejsce to zapewnia dach nad głową ok. 300 zwierzętom różnych gatunków − nie tylko 🐶 i 😸, ale również 🐴, 🐐, 🐷, 🐑 i 🦊.

Allegro