fbpx
string(0) ""

Grillowanie na veganie

Wydarzenie dodane przez użytkownika: InfoVege

Miłośnicy kuchni roślinnej!

Podczas tegorocznego Tygodnia Wege będziecie mogli najeść się do syta i miło spędzić sobotnie popołudnie na wegańskim grillu w stolicy. Formuła jest taka – wrzucasz 3 dyszki do naszej wirtualnej puszki dla zwierzaków i jesz, ile chcesz. Wszystko 100% plant-based 🌱

Bilety będzie można zakupić już niedługo online.
Więcej informacji wkrótce!
Wydarzenie odbędzie się w ramach XVIII edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Wege organizowanego przez Fundację Viva!

My już nie możemy się doczekać. Do zobaczenia!

 

 

[zdjęcie i opis pochodzą ze strony wydarzenia]

 

 

Szczegóły

Data wydarzenia:

25.05.2024

Godzina rozpoczęcia:

14:00

Miejsce:

ul. Emilii Plater 31, na terenie Teatru Komuna Warszawa

Strona wydarzenia:

https://fb.me/e/3GSCmHoNH

Wstęp:

Szczegóły na stronie wydarzenia

Inne wydarzenia, które mogę Cię zainteresować

06 Wrz

Marsz Wyzwolenia Zwierząt 2025

Zapraszamy do dołączenia do kolejnego Marszu Wyzwolenia Zwierząt, największej akcji ulicznej tego rodzaju w Polsce. Przejdziemy głównymi ulicami Warszawy śmiało i bez kompleksów, ponieważ będziemy nieść najważniejsze wartości tego świata: szacunek, sprawiedliwość i troskę.

Pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie

01 Cze

Akademia Przyjaciół Wszystkich Zwierząt 2025

W czerwcowe niedzielne popołudnie ponownie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na niezwykłe wydarzenie, związane zarówno z Dniem Dziecka jak i Narodowym Dniem Praw Zwierząt.

Park Południowy, ul. Andrzeja Waligórskiego 1, 53-141 Wrocław

25 Maj

19. Tydzień Wege Słupsk

Ogólnopolski Tydzień Wege to największa i najstarsza impreza promująca weganizm w Polsce 🌱🥦🍎 W Słupsku z okazji tego wydarzenia organizujemy kolejną edycję Kuchni Społecznej.

Emcek, aleja 3 Maja 22, 76-200 Słupsk