fbpx
string(0) ""

Wegetarianka w ciąży – warsztaty dotyczące żywienia w ciąży

Wydarzenie dodane przez użytkownika: InfoVege

Z okazji Tygodnia Wege oraz Dnia Matki zapraszamy na warsztaty dotyczące żywienia w ciąży „Wegetarianka w ciąży”.

Dzięki tym warsztatom dowiecie się, jak odpowiadać na pytania pacjentek ciężarnych dotyczące diety. Obalimy mity dotyczące żywienia w tym szczególnym czasie, a także poruszymy temat diet roślinnych w ciąży. Będziecie mogli też sprawdzić swoją wiedzę w praktyce na konkretnych przykładach sytuacji, gdzie wiedza dietetyczna przydaje się w gabinecie ginekologa.

Kiedy? 26 maja, godzina 16
Gdzie? Warsztaty odbędą się stacjonarnie na kampusie WUM. Dokładną lokalizację podamy wkrótce.

Zapisy ruszą w piątek 20 maja o godzinie 17.
Serdecznie zapraszamy!
_____________________________

Magda Piekarska – przewodnicząca SKN Medycyny Stylu Życia, studentka V roku kierunku lekarskiego. W medycynie stylu życia zakochała się już na 1 roku studiów za pomocą akcji Roślinny WUM. Interesuje się dietetyką, zdrowym żywieniem a także ginekologią. Prywatnie wegetarianka od 7 lat.

Sandra Marciniak – licencjonowany dietetyk kliniczny, edukatorka żywieniowa, autorka artykułów naukowych i popularnonaukowych, promotorka zdrowego stylu życia, pasjonatka kuchni roślinnej, weganka. Aktualnie studentka studiów magisterskich na kierunku Dietetyka w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, aktywna członkini SKN Medycyny Stylu Życia, SKN Żywienia Klinicznego oraz SKN Dietetyków.

 

[zdjęcie i opis pochodzą ze strony wydarzenia]

 

🛒 Wszystkim zainteresowanym tą tematyką polecamy książkę Asji Michnickiej “Mama na roślinach. Dieta wegetariańska i wegańska dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią”, którą można kupić tutaj 📗

 

Szczegóły

Data wydarzenia:

26.05.2022

Godzina rozpoczęcia:

16:00

Miejsce:

Warszawski Uniwersytet Medyczny

Wstęp:

Szczegóły na stronie wydarzenia

Inne wydarzenia, które mogę Cię zainteresować

22 Maj

XVII Ogólnopolski Tydzień Wege

Ogólnopolski Tydzień Wege to największa i najstarsza impreza promująca weganizm w Polsce 🌱🥦🍎🍆 .Jej głównym celem jest promocja diety roślinnej i zdrowego stylu życia.

Polska

22 Kwi

Czas na naukę bez torturowania zwierząt. Globalny protest

24 kwietnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Przeciwko Wiwisekcji. W tym miesiącu w różnych miastach całego świata odbędą się akcje w obronie ofiar szowinizmu gatunkowego, dręczonych w laboratoriach wiwisekcyjnych. Dołączcie do wydarzenia w obronie zwierząt torturowanych w laboratoriach!

Warszawa, ul. Nowy Świat 72

22 Kwi

Zwierzozbiórka na rzecz Schroniska w Korabiewicach

Serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w akcji, której celem jest zebranie pieniędzy na pomoc Schronisku w Korabiewicach. Miejsce to zapewnia dach nad głową ok. 300 zwierzętom różnych gatunków − nie tylko 🐶 i 😸, ale również 🐴, 🐐, 🐷, 🐑 i 🦊.

Allegro