fbpx
string(0) ""

Wegetarianka w ciąży – warsztaty dotyczące żywienia w ciąży

Wydarzenie dodane przez użytkownika: InfoVege

Z okazji Tygodnia Wege oraz Dnia Matki zapraszamy na warsztaty dotyczące żywienia w ciąży „Wegetarianka w ciąży”.

Dzięki tym warsztatom dowiecie się, jak odpowiadać na pytania pacjentek ciężarnych dotyczące diety. Obalimy mity dotyczące żywienia w tym szczególnym czasie, a także poruszymy temat diet roślinnych w ciąży. Będziecie mogli też sprawdzić swoją wiedzę w praktyce na konkretnych przykładach sytuacji, gdzie wiedza dietetyczna przydaje się w gabinecie ginekologa.

Kiedy? 26 maja, godzina 16
Gdzie? Warsztaty odbędą się stacjonarnie na kampusie WUM. Dokładną lokalizację podamy wkrótce.

Zapisy ruszą w piątek 20 maja o godzinie 17.
Serdecznie zapraszamy!
_____________________________

Magda Piekarska – przewodnicząca SKN Medycyny Stylu Życia, studentka V roku kierunku lekarskiego. W medycynie stylu życia zakochała się już na 1 roku studiów za pomocą akcji Roślinny WUM. Interesuje się dietetyką, zdrowym żywieniem a także ginekologią. Prywatnie wegetarianka od 7 lat.

Sandra Marciniak – licencjonowany dietetyk kliniczny, edukatorka żywieniowa, autorka artykułów naukowych i popularnonaukowych, promotorka zdrowego stylu życia, pasjonatka kuchni roślinnej, weganka. Aktualnie studentka studiów magisterskich na kierunku Dietetyka w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, aktywna członkini SKN Medycyny Stylu Życia, SKN Żywienia Klinicznego oraz SKN Dietetyków.

 

[zdjęcie i opis pochodzą ze strony wydarzenia]

 

🛒 Wszystkim zainteresowanym tą tematyką polecamy książkę Asji Michnickiej “Mama na roślinach. Dieta wegetariańska i wegańska dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią”, którą można kupić tutaj 📗

 

Szczegóły

Data wydarzenia:

26.05.2022

Godzina rozpoczęcia:

16:00

Miejsce:

Warszawski Uniwersytet Medyczny

Wstęp:

Szczegóły na stronie wydarzenia

Inne wydarzenia, które mogę Cię zainteresować

26 Paź

Wege Festiwal Kraków (październik 2024)

Wege Festiwal to mnóstwo pysznych stoisk z całego kraju! Roślinne burgery, hot dogi pełne chrupiących warzyw, zdrowa pyszna kuchnia uliczna dla wszystkich.

Hala Cracovia, al. Focha 40, Kraków

14 Wrz

Marsz Wyzwolenia Zwierząt 2024

Sytuacja zwierząt jest dramatycznie zła, a zmiany dzieją się bardzo powoli – wymagają codziennej pracy. Jednak duże wydarzenie uliczne jest bardzo potrzebne – i zwierzętom i nam samym.

Pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, ul. Nowy Świat 69

15 Cze

Weganie i weganki dla LGBTIQ+

Już po raz drugi ruszymy w Paradzie Równości jako Weganie i Weganki dla LGBTIQ+ Dołącz do nas i wspólnie pomaszerujmy dla praw człowieka, praw zwierząt i naszej planety.

Warszawa, Pałac Kultury i Nauki