fbpx
string(0) ""

Wegańskie ognisko – otwarcie sezonu i przywitanie wiosny

Wydarzenie dodane przez użytkownika: InfoVege

Hej kochani 🙂 Pogoda na weekend zapowiada się obiecująco, więc zapraszam Was na wegańskie ognisko i przywitanie wiosny w sobotę 18 marca, od godziny 15:00, dla tych co lubią pogadać o ciekawych rzeczach jeszcze bez ognia, które rozpalimy około godziny 17:00. Spotkanie odbędzie się naprzeciwko Wrocławskiego zoo, po drugiej stronie od ulicy “Na Grobli”.

Rok temu na otwarciu sezonu było sporo ludzi i robiliśmy ognisko na dwa paleniska, więc jeśli sytuacja będzie podobna, to zachęcam do wzięcia kocyków, w razie jakby zabrakło miejsc do siedzenia na kłodach.

Spotkanie ma charakter promujący zdrowy tryb życia, więc spotykamy się bez udziału produktów odzwierzęcych, picia alkoholu i palenia różnych psychoaktywnych używek też. Każdy przynosi coś do wspólnego stołu. Czy to kilka owoców, czy jak kto woli coś bardziej skomplikowanego, (opcja dla bardziej kreatywnych) jak kulki mocy, pesto itd.

Dokładne miejsce wydarzenia będzie w okolicy pomarańczowego parasola, który będzie odgrywał rolę punktu orientacyjnego. Tak więc warto wziąć ze sobą sporo pozytywnej energii i uśmiech na twarzy. Warto pomyśleć o noclegu dla tych, co będą z daleka. Oczywiście znowu zabieram ze sobą instrumenty muzyczne i zachęcam wszystkich do wzięcia swoich, jeśli jakieś macie.

Wstęp na nasze wydarzenia jest wolny. Proszę jednak każdego z Was o wsparcie naszych wydarzeń poprzez dobrowolną zbiórkę pieniędzy na wydarzeniu do “pieńka obfitości”. Zapraszam też na naszą stronę na Facebooku – “Wegańskie ogniska – Wrocław i cała Polska“, tych co są zainteresowani.

 

[zdjęcie i opis pochodzą ze strony wydarzenia]

Szczegóły

Data wydarzenia:

18.03.2023

Godzina rozpoczęcia:

15:00

Miejsce:

Wrocław, ul. Na Grobli

Organizator:

Mariusz Frey

Strona wydarzenia:

https://fb.me/e/44jKoGQBK

Wstęp:

Bezpłatny

Kategoria:

Inne

Inne wydarzenia, które mogę Cię zainteresować

26 Paź

Wege Festiwal Kraków (październik 2024)

Wege Festiwal to mnóstwo pysznych stoisk z całego kraju! Roślinne burgery, hot dogi pełne chrupiących warzyw, zdrowa pyszna kuchnia uliczna dla wszystkich.

Hala Cracovia, al. Focha 40, Kraków

14 Wrz

Marsz Wyzwolenia Zwierząt 2024

Sytuacja zwierząt jest dramatycznie zła, a zmiany dzieją się bardzo powoli – wymagają codziennej pracy. Jednak duże wydarzenie uliczne jest bardzo potrzebne – i zwierzętom i nam samym.

Pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, ul. Nowy Świat 69

14 Lip

Wegańska Kuchnia Społeczna (Katowice)

Jeśli coś ugotujesz, wchodzisz za darmo, jeśli nie masz czasu na gotowanie płacisz wejście 20 zł. Całość kwoty zebranej na wydarzeniu przekazujemy Fundacji S.O.S dla Zwierząt w Maciejkowicach.

ul. Dworcowa 4, 40-012 Katowice