fbpx
string(0) ""

VII Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Zwierzęta jako ofiary przemocy”

Wydarzenie dodane przez użytkownika: InfoVege

Już po raz siódmy Studenckie i Doktoranckie Koła Naukowe Praw Zwierząt, działające przy Katedrze Teorii i Filozofii Prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego mają ogromną przyjemność zaprosić na VII Ogólnopolską Konferencję Naukową “Zwierzęta jako ofiary przemocy”.

W tym roku wydarzenie odbędzie się na platformie Microsoft Teams.
Do udziału w Konferencji w charakterze uczestników czynnych zapraszamy osoby zainteresowane szeroko pojętą prawną ochroną zwierząt: studentów, doktorantów, pracowników naukowych, pracowników instytucji publicznych, przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się pod linkiem:

https://forms.gle/kpjQJuNsy6h3DEFGA

do dnia 6 maja 2022 r. do godziny 23:59. Długość abstraktu powinna wynosić 300-350 słów. Wyniki naboru abstraktów podamy w przeciągu 5 dni roboczych.

Certyfikaty uczestnictwa czynnego zostaną wysłane prelegentom drogą elektroniczną. Prosimy przygotować wystąpienia na 15 minut.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Osoby chętne do wzięcia udziału w Konferencji w charakterze uczestników biernych, prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się pod poniższym linkiem do dnia 15 maja do godziny 23:59 2022 roku:

https://forms.gle/YeTeT7kgLWXSjVXx8

INFORMUJEMY, IŻ UCZESTNICTWO BIERNE NIE BĘDZIE POTWIERDZONE CERTYFIKATEM

 

Przypominamy, iż nasza Konferencja, podobnie jak wszystkie organizowane przez nas wydarzenia, ma charakter otwarty – zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematyką konferencji.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt przez portal Facebook (@Koło Naukowe Praw Zwierząt UWr)

 

[zdjęcie i opis pochodzą od Organizatora]

Szczegóły

Data wydarzenia:

20.05.2022

Godzina rozpoczęcia:

09:00

Miejsce:

Microsoft Teams

Wstęp:

Bezpłatny

Inne wydarzenia, które mogę Cię zainteresować

23 Lip

“The Sheepover” 07/2022

Przynieś namiot i spędź noc w sanktuarium z naszymi uratowanymi zwierzętami! To naprawdę wyjątkowe doświadczenie, pozwalające na głębsze poznanie mieszkańców azylu i ich indywidualnych osobowości.

Farm Manor Orchard, School Ln, Evesham WR11 8LN

12 Cze

III Wegański piknik w Stajni Karczów

Przed nami kolejna edycja wegańskiego pikniku na łące 🙂 Co w tym roku? Duuużo więcej wegańskiego jedzenia, rękodzieła, ekologiczne produkty i sporo atrakcji dla najmłodszych.

Karczów, Grobla 11

11 Cze

Krakowski Klub Książki Wegańskiej – “Filozofia wegańska” J. Hańderek

Zapraszamy na pierwsze spotkanie Krakowskiego Klubu Książki Wegańskiej. Działalność KKKW zainaugurujemy spotkaniem z najnowszą książką prof. Joanny Hańderek "Filozofia wegańska".

Księgarnia Bonobo, Kraków, Mały Rynek 4