fbpx
string(0) ""

VII Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Zwierzęta jako ofiary przemocy”

Wydarzenie dodane przez użytkownika: InfoVege

Już po raz siódmy Studenckie i Doktoranckie Koła Naukowe Praw Zwierząt, działające przy Katedrze Teorii i Filozofii Prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego mają ogromną przyjemność zaprosić na VII Ogólnopolską Konferencję Naukową “Zwierzęta jako ofiary przemocy”.

W tym roku wydarzenie odbędzie się na platformie Microsoft Teams.
Do udziału w Konferencji w charakterze uczestników czynnych zapraszamy osoby zainteresowane szeroko pojętą prawną ochroną zwierząt: studentów, doktorantów, pracowników naukowych, pracowników instytucji publicznych, przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się pod linkiem:

https://forms.gle/kpjQJuNsy6h3DEFGA

do dnia 6 maja 2022 r. do godziny 23:59. Długość abstraktu powinna wynosić 300-350 słów. Wyniki naboru abstraktów podamy w przeciągu 5 dni roboczych.

Certyfikaty uczestnictwa czynnego zostaną wysłane prelegentom drogą elektroniczną. Prosimy przygotować wystąpienia na 15 minut.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Osoby chętne do wzięcia udziału w Konferencji w charakterze uczestników biernych, prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się pod poniższym linkiem do dnia 15 maja do godziny 23:59 2022 roku:

https://forms.gle/YeTeT7kgLWXSjVXx8

INFORMUJEMY, IŻ UCZESTNICTWO BIERNE NIE BĘDZIE POTWIERDZONE CERTYFIKATEM

 

Przypominamy, iż nasza Konferencja, podobnie jak wszystkie organizowane przez nas wydarzenia, ma charakter otwarty – zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematyką konferencji.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt przez portal Facebook (@Koło Naukowe Praw Zwierząt UWr)

 

[zdjęcie i opis pochodzą od Organizatora]

Szczegóły

Data wydarzenia:

20.05.2022

Godzina rozpoczęcia:

09:00

Miejsce:

Microsoft Teams

Wstęp:

Bezpłatny

Inne wydarzenia, które mogę Cię zainteresować

22 Maj

XVII Ogólnopolski Tydzień Wege

Ogólnopolski Tydzień Wege to największa i najstarsza impreza promująca weganizm w Polsce 🌱🥦🍎🍆 .Jej głównym celem jest promocja diety roślinnej i zdrowego stylu życia.

Polska

22 Kwi

Czas na naukę bez torturowania zwierząt. Globalny protest

24 kwietnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Przeciwko Wiwisekcji. W tym miesiącu w różnych miastach całego świata odbędą się akcje w obronie ofiar szowinizmu gatunkowego, dręczonych w laboratoriach wiwisekcyjnych. Dołączcie do wydarzenia w obronie zwierząt torturowanych w laboratoriach!

Warszawa, ul. Nowy Świat 72

22 Kwi

Zwierzozbiórka na rzecz Schroniska w Korabiewicach

Serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w akcji, której celem jest zebranie pieniędzy na pomoc Schronisku w Korabiewicach. Miejsce to zapewnia dach nad głową ok. 300 zwierzętom różnych gatunków − nie tylko 🐶 i 😸, ale również 🐴, 🐐, 🐷, 🐑 i 🦊.

Allegro