fbpx
string(0) ""

Spotkania wokół książek – Joanna Hańderek i jej „Filozofia wegańska”

Wydarzenie dodane przez użytkownika: InfoVege

Zapraszamy na spotkanie z filozofką i etyczką, prof. dr hab. UJ Joanną Hańderek, która przedstawi swoją nową książkę pt. „Filozofia wegańska”, pod kątem etyki zagadnień z obszaru ekologii 🍃🍀🐾

W trakcie spotkania zapraszamy dzieci na warsztaty plastyczno-językowe, które wspólnie z redakcją Istoty.info poprowadzi dr hab. Barbara Niedźwiedzka.

W ramach zajęć dla dzieci konkurs rysunkowy z nagrodami! 😃

Spotkaniem inaugurujemy Tydzień Bibliotek 2022

Do zobaczenia!

[zdjęcie i opis pochodzą ze strony Organizatora]

 

🛒 Książkę prof. Joanny Hańderek „Filozofia wegańska” można kupić w księgarni internetowej Hatteria.pl 📗

Szczegóły

Data wydarzenia:

07.05.2022

Godzina rozpoczęcia:

09:00

Miejsce:

Targ Wielkowiejski w Szycach przy Urzędzie Gminy

Współorganizatorzy:

Wielkowiejski Targ, Wiadomości WW, GOKiS Wielka Wieś, Dworek Białoprądnicki

Wstęp:

Bezpłatny

Inne wydarzenia, które mogę Cię zainteresować

23 Wrz

Kino Międzygatunkowe vol. 3: “Szczurołap” reż. Andrzej Czarnecki

Kino Międzygatunkowe to cykl pokazów filmowych oraz dyskusji, przynoszący propozycję nowego, nieantropocentrycznego spojrzenia na świat natury oraz zachętę do refleksji nad relacjami ludzi z innymi gatunkami i przyrodą.

Kino Paradox, ul. Krupnicza 38, 31-123 Kraków

20 Wrz

FOIE GRAS TO OKRUCIEŃSTWO – Protest przed restauracją Fiorentina

Druga edycja kampanii ciśnieniowej, skierowanej do właścicieli restauracji, której celem jest skłonienie ich do rezygnacji ze sprzedawania foie gras.

ul. Grodzka 63, 31-001 Kraków

06 Wrz

Marsz Wyzwolenia Zwierząt 2025

Zapraszamy do dołączenia do kolejnego Marszu Wyzwolenia Zwierząt, największej akcji ulicznej tego rodzaju w Polsce. Przejdziemy głównymi ulicami Warszawy śmiało i bez kompleksów, ponieważ będziemy nieść najważniejsze wartości tego świata: szacunek, sprawiedliwość i troskę.

Pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie