fbpx
string(0) ""

Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. “Problematyka ochrony zwierząt”

Wydarzenie dodane przez użytkownika: InfoVege

Konferencja poruszy problematykę ochrony zwierząt związaną z prawnymi aspektami ochrony zwierząt w Ukrainie podczas wojny, ochroną zwierząt gospodarskich, zwierząt łownych oraz domowych, a także z koncepcjami dotyczącymi praw politycznych zwierząt, transportem, obrotem zwierzętami, jak również z aspektem medycznym – eksperymentami nad zwierzętami. Poruszona zostanie także problematyka zadań organów państwa oraz gminnych jednostek.

 

[zdjęcie i opis pochodzą od Organizatora]

Szczegóły

Data wydarzenia:

14.05.2022

Godzina rozpoczęcia:

09:30

Miejsce:

Aplikacja MS Teams

Wstęp:

Bezpłatny

Inne wydarzenia, które mogę Cię zainteresować

22 Maj

XVII Ogólnopolski Tydzień Wege

Ogólnopolski Tydzień Wege to największa i najstarsza impreza promująca weganizm w Polsce 🌱🥦🍎🍆 .Jej głównym celem jest promocja diety roślinnej i zdrowego stylu życia.

Polska

22 Kwi

Czas na naukę bez torturowania zwierząt. Globalny protest

24 kwietnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Przeciwko Wiwisekcji. W tym miesiącu w różnych miastach całego świata odbędą się akcje w obronie ofiar szowinizmu gatunkowego, dręczonych w laboratoriach wiwisekcyjnych. Dołączcie do wydarzenia w obronie zwierząt torturowanych w laboratoriach!

Warszawa, ul. Nowy Świat 72

22 Kwi

Zwierzozbiórka na rzecz Schroniska w Korabiewicach

Serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w akcji, której celem jest zebranie pieniędzy na pomoc Schronisku w Korabiewicach. Miejsce to zapewnia dach nad głową ok. 300 zwierzętom różnych gatunków − nie tylko 🐶 i 😸, ale również 🐴, 🐐, 🐷, 🐑 i 🦊.

Allegro