fbpx
string(0) ""

Marsz Wyzwolenia Zwierząt 2024

Wydarzenie dodane przez użytkownika: InfoVege

Jest tylko jeden taki marsz. Raz do roku. Dla wszystkich czujących zwierząt, a w dużym stopniu dla tych, które krzywdzone są z przyzwoleniem społecznym. Nawet największy marsz nie wystarczy, wszyscy to wiemy. Sytuacja zwierząt jest dramatycznie zła, a zmiany dzieją się bardzo powoli – wymagają codziennej pracy. Jednak duże wydarzenie uliczne jest bardzo potrzebne – i zwierzętom i nam samym.

Marsz jest okazją, żebyśmy poczuli się razem. Zobaczyli, co nas łączy i jak pięknie jesteśmy różni. Przede wszystkim jednak to czas, kiedy ulice wreszcie mogą usłyszeć o szacunku dla zwierząt i zobaczyć, jak ważne są dla wielu osób.

Jeśli jesteś weganinem/weganką, prawdopodobnie nie trzeba ci tłumaczyć, dlaczego warto publicznie upominać się o prawa zwierząt. Możesz mieć wątpliwości, czy takie wydarzenie uliczne może spełnić dużą rolę, ale pamiętaj: bez ciebie nie spełni żadnej. Kto powiedział, że marsz w 2024 roku nie może być liczny? Dlaczego mamy poddać się takiemu zniechęceniu? Co może dać zostanie w domu tego dnia? Stwórzmy razem największe prozwierzęce wydarzenie uliczne w Polsce! To jest możliwe i zależy tylko od nas.

Jeśli jeszcze nie jesteś weganką/weganinem, ale bierzesz to pod uwagę, przejmujesz się krzywdą zwierząt, przymierzasz się do zmiany – zapraszamy cię serdecznie! Marsz jest miejscem dla ciebie! Chcemy, żebyś była/był z nami. Twoja obecność jest bardzo ważna, przyjdź.

Nie dajmy sobie wmówić, że mamy za mało siły, żeby upominać się głośno o zwierzęta! Mamy jej wystarczająco dużo, żeby tuż po Marszu, w miejscu jego zakończenia, zorganizować dodatkową akcję uliczną, w której będziesz mógł/mogła wziąć udział. I której z pewnością nie zapomnisz. Będziemy informować o wszystkich szczegółach.

Do zobaczenia.

 

[zdjęcie i opis pochodzą ze strony wydarzenia]

 

Szczegóły

Data wydarzenia:

14.09.2024

Godzina rozpoczęcia:

13:30

Miejsce:

Pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, ul. Nowy Świat 69

Wstęp:

Bezpłatny

Kategoria:

Marsze i happeningi

Inne wydarzenia, które mogę Cię zainteresować

26 Paź

Wege Festiwal Kraków (październik 2024)

Wege Festiwal to mnóstwo pysznych stoisk z całego kraju! Roślinne burgery, hot dogi pełne chrupiących warzyw, zdrowa pyszna kuchnia uliczna dla wszystkich.

Hala Cracovia, al. Focha 40, Kraków

14 Wrz

Marsz Wyzwolenia Zwierząt 2024

Sytuacja zwierząt jest dramatycznie zła, a zmiany dzieją się bardzo powoli – wymagają codziennej pracy. Jednak duże wydarzenie uliczne jest bardzo potrzebne – i zwierzętom i nam samym.

Pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, ul. Nowy Świat 69

14 Lip

Wegańska Kuchnia Społeczna (Katowice)

Jeśli coś ugotujesz, wchodzisz za darmo, jeśli nie masz czasu na gotowanie płacisz wejście 20 zł. Całość kwoty zebranej na wydarzeniu przekazujemy Fundacji S.O.S dla Zwierząt w Maciejkowicach.

ul. Dworcowa 4, 40-012 Katowice