fbpx
string(0) ""

Koniec z mordowaniem zwierząt dla Louis Vuitton. Vol.3

Wydarzenie dodane przez użytkownika: InfoVege

Bądź częścią historycznego wydarzenia – upadku branży futrzarskiej w Europie!

Dołącz do aktywistów CAFT (Coalition To Abolish The Fur Trade) 22 kwietnia przed sklepem Louis Vuitton w Warszawie. Dzięki “kampaniom ciśnieniowym” aktywiści CAFT w ciągu 2 lat sprawili, że już 9 projektantów i projektantek mody oraz 43 marki ogłosiły tzw. “Fur-Free Policy”, czyli zobowiązały się do wycofania ze swojej oferty futer ze zwierząt. Strategia “kampanii ciśnieniowych” działa, ponieważ żadna marka nie chce złego PR-u, a my takimi właśnie akcjami robimy im zły PR.

Demonstracje przed sklepami Louis Vuitton odbywają się obecnie w ponad 20 miastach w USA i w Europie. Prędzej czy później Louis Vuitton ogłosi Fur-Free Policy! Prędzej czy później Louis Vuitton zauważy, że protesty przed ich sklepami wpływają niekorzystnie na wizerunek ich marki! Wycofają futra ze swojej oferty, bo jeśli tego nie zrobią, będziemy wracać jeszcze liczniejszą grupą i będzie jeszcze głośniej! Będziemy tak długo odwiedzać Louis Vuitton, aż dołączą do marek, które ogłosiły już Fur-Free Policy! A zrobiło to już 1500 marek! Wśród nich są: Dolce & Gabbana, Moncler, Gucci, Prada, Versace, Giorgio Armani, Calvin Klein, Zara, Tommy Hilfiger, Valentino, Ralph Lauren, Michael Kors, Mango, Saks Fifth Avenue, Victoria Beckham, Canada Goose, Stella McCartney. Czytaj więcej tutaj.

Więcej o “Kampaniach Ciśnieniowych” (Pressure Campaigns) w radiu TokFM – tutaj.

Warszawska demonstracja jest trzecią już edycją Kampanii Ciśnieniowej. Na pierwszej było 15 osób. Na drugiej 40 osób. Ile będzie 22 kwietnia? Okaże się. Dołącz do nas! Dla zwierząt!!!

Zwierzęta potrzebują naszej wytrwałości w walce o ich wyzwolenie. Bez naszej determinacji i wspólnego działania wyzwolenie zwierząt nie nastąpi nigdy.

Jeśli nie upadnie branża futrzarska, to wyzwolenie zwierząt nie nastąpi nigdy!

Przemysłowi futrzarskiemu dość długo uchodziło “na sucho” mordowanie zwierząt.

Dzisiaj noszenie na sobie futer ze zmaltretowanych zwierząt nie jest żadnym symbolem luksusu, lecz symbolem zgody na przemoc wobec pięknych i niewinnych istot. Razem wyślijmy barbarzyńską modę do historii! Podpisz petycję – pod tym linkiem – 1,316,021 osób już podpisało!!

Bunt obywatelski był fundamentem każdej ważnej zmiany społecznej w historii.

22 kwietnia będzie z nami Magdalena Popławska i wielu aktywistów oraz wiele aktywistek.

Niektórzy przejadą kilkaset kilometrów, aby być na proteście. Będą osoby aktywistyczne ze Śląska, z Zielonej Góry, z Grudziądza i z innych części Polski. Jesteś z Warszawy? Bądź również razem z nami! Dla zwierząt!

Video Promo 3 edycji akcji – tutaj.

Aby wyprodukować płaszcz ze zwierząt obdartych z futer trzeba zabić aż 40 większych zwierząt lub aż 300 mniejszych zwierząt.

W 2022 roku aktywiści CAFT zorganizowali 375 protestów w 47 miastach z 10 państw. Coraz więcej miast i państw dołącza do CAFT, ponieważ aktywści w końcu widzą realne efekty swoich działań! Sprawdź #FurFreePolicy na Instagramie + @CAFTusa

Przykład Kampani Ciśnieniowej – tutaj.

Po każdej akcji publikujemy w mediach społecznościowych zdjęcia i video z akcji wraz z hashtagami, które używa Louis Vuitton.

Gdy Louis Vuitton “pójdzie” po rozum do głowy i wycofa futra “bierzemy się” za inną markę!
W ten sposób kolektywne wysiłki aktywistów CAFT w USA i w Europie przyniosą realne efekty.

Najważniejsza myśl jest taka: “Jak możemy mieć nadzieję na wyzwolenie zwierząt jeśli “najsłabsza” branża w zakresie tych wyzyskujących zwierzęta – branża futrzarska – dalej funkcjonuje? Upadek branży futrzarskiej będzie ogromnym krokiem na drodze do całkowitego wyzwolenia zwierząt. I my do tego upadku branży futrzarskiej doprowadzimy!

22 kwietnia w Warszawie akcja odbywać się będzie tylko przed galerią Louis Vuitton (nie wchodzimy do środka). Protest jest legalny i zgłoszony do Urzędu Miasta!

Podczas akcji jesteśmy zwróceni twarzą w stronę drzwi galerii, czyli krzyczymy w kierunku drzwi galerii i sklepu Louis Vuitton. Jeśli zamkną drzwi, podchodzimy bliżej.

Na akcji będzie głośno, więc jeśli jesteś wrażliwy(a) na dźwięk megafonów i krzyków, kup zatyczki do uszu i włóż je do uszu przed akcją + nie bierz ze sobą zwierząt.

Prosimy wszystkie media o nagłośnienie akcji, m.in. Wirtualna Polska, TVN24, OKO.press, Dzień Dobry TVN, Onet Wiadomości, Interia Wydarzenia, Interia Kobieta, TVP3 Warszawa, FAKT24.pl, NOIZZ.pl, Wyborcza.pl Warszawa…

Serdecznie dziękujemy radiu TokFM za zaproszenie do studia i nagłośnienie akcji – audycja dostępna jest tutaj.

Serdeczne dzięki również dla Mike Ohio za wsparcie audio.
Adamowi i Zdziśkowi za nagłośnienie…
Dziękujemy Samba – Warszawski Rumar za oprawę muzyczną naszej akcji!

Wolność Dla Zwierząt!

Walczymy od dwa podstawowe prawa zwierząt:
1. Prawo do życia.
2. Wolność od cierpienia.

 

[zdjęcie i opis pochodzą ze strony wydarzenia]

Szczegóły

Data wydarzenia:

22.04.2023

Godzina rozpoczęcia:

16:00

Miejsce:

Warszawa, ul. Bracka 9

Strona wydarzenia:

https://fb.me/e/3h8wwXnWT

Wstęp:

Bezpłatny

Kategoria:

Marsze i happeningi

Inne wydarzenia, które mogę Cię zainteresować

17 Lis

Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Oddajmy głos rybom”

"Praktyki wobec zwierząt w XXI wieku" to organizowana cyklicznie, coroczna ogólnopolska konferencja naukowa. Temat przewodni tegorocznej konferencji to "Oddajmy głos rybom".

online via MS Teams

11 Lis

Wege Festiwal Kraków (listopad 2023)

Wege Festiwal to mnóstwo pysznych stoisk z całego kraju! Bezmięsna kuchnia koreańska, wietnamska, japońska, turecka gotowana przez prawdziwych pasjonatów.

Hala Cracovia, al. Focha 40, Kraków

21 Paź

Krakowski Klub Książki Wegańskiej #9 – “Zwierzęcy punkt widzenia” Éric Baratay

Autor podejmuje próbę uwolnienia historii od tradycyjnej wizji antropocentrycznej, skupia uwagę na towarzyszach człowieka, żywych istotach wokół nas – zwierzętach.

Księgarnia Kawiarnia Podróżnicza Bonobo, Kraków, Mały Rynek 4