fbpx
string(0) ""

Koniec z mordowaniem zwierząt dla Louis Vuitton. Protest w Warszawie

Wydarzenie dodane przez użytkownika: InfoVege

Kolejna edycja akcji w obronie milionów zwierząt, mordowanych dla koncernu LVMH.

Akcja jest organizowana we współpracy z CAFT EUROPE. Do tej pory pod wpływem nacisku ze strony aktywistów i aktywistek z CAFT EUROPE i CAFT USA w ciągu ostatnich dwóch lat udało się nakłonić osiem marek odzieżowych/projektantów i projektantek do rezygnacji z wykorzystywania futer ze zwierząt w swoich kolekcjach. Teraz czas na Louis Vuitton!

Pokażmy właścicielom i pracownikom sklepu LV, że świat się zmienia i dzisiaj noszenie na sobie ciał zmaltretowanych zwierząt nie jest żadnym symbolem luksusu, lecz symbolem zgody na przemoc wobec pięknych i niewinnych istot.

Zwierzęta potrzebują naszej wytrwałości w walce o ich wyzwolenie. Bez naszej determinacji i wspólnego działania wyzwolenie zwierząt nie nastąpi nigdy…

14 stycznia 2023 r. bądźcie razem z nami przed sklepem Louis Vuitton w Warszawie, aby zaprotestować przeciwko barbarzyństwu za które LV jest odpowiedzialne!

 

[opis pochodzi ze strony wydarzenia]

Szczegóły

Data wydarzenia:

14.01.2023

Godzina rozpoczęcia:

13:30

Miejsce:

Warszawa, ul. Bracka 9 (DH Vitkac)

Strona wydarzenia:

https://fb.me/e/2sjuRe3sB

Wstęp:

Bezpłatny

Kategoria:

Marsze i happeningi

Inne wydarzenia, które mogę Cię zainteresować

26 Paź

Wege Festiwal Kraków (październik 2024)

Wege Festiwal to mnóstwo pysznych stoisk z całego kraju! Roślinne burgery, hot dogi pełne chrupiących warzyw, zdrowa pyszna kuchnia uliczna dla wszystkich.

Hala Cracovia, al. Focha 40, Kraków

14 Wrz

Marsz Wyzwolenia Zwierząt 2024

Sytuacja zwierząt jest dramatycznie zła, a zmiany dzieją się bardzo powoli – wymagają codziennej pracy. Jednak duże wydarzenie uliczne jest bardzo potrzebne – i zwierzętom i nam samym.

Pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, ul. Nowy Świat 69

14 Lip

Wegańska Kuchnia Społeczna (Katowice)

Jeśli coś ugotujesz, wchodzisz za darmo, jeśli nie masz czasu na gotowanie płacisz wejście 20 zł. Całość kwoty zebranej na wydarzeniu przekazujemy Fundacji S.O.S dla Zwierząt w Maciejkowicach.

ul. Dworcowa 4, 40-012 Katowice