fbpx
string(0) ""

Koniec z mordowaniem zwierząt dla Louis Vuitton. Protest w Warszawie

Wydarzenie dodane przez użytkownika: InfoVege

Kolejna edycja akcji w obronie milionów zwierząt, mordowanych dla koncernu LVMH.

Akcja jest organizowana we współpracy z CAFT EUROPE. Do tej pory pod wpływem nacisku ze strony aktywistów i aktywistek z CAFT EUROPE i CAFT USA w ciągu ostatnich dwóch lat udało się nakłonić osiem marek odzieżowych/projektantów i projektantek do rezygnacji z wykorzystywania futer ze zwierząt w swoich kolekcjach. Teraz czas na Louis Vuitton!

Pokażmy właścicielom i pracownikom sklepu LV, że świat się zmienia i dzisiaj noszenie na sobie ciał zmaltretowanych zwierząt nie jest żadnym symbolem luksusu, lecz symbolem zgody na przemoc wobec pięknych i niewinnych istot.

Zwierzęta potrzebują naszej wytrwałości w walce o ich wyzwolenie. Bez naszej determinacji i wspólnego działania wyzwolenie zwierząt nie nastąpi nigdy…

14 stycznia 2023 r. bądźcie razem z nami przed sklepem Louis Vuitton w Warszawie, aby zaprotestować przeciwko barbarzyństwu za które LV jest odpowiedzialne!

 

[zdjęcie i opis pochodzą ze strony wydarzenia]

Szczegóły

Data wydarzenia:

14.01.2023

Godzina rozpoczęcia:

13:30

Miejsce:

Warszawa, ul. Bracka 9 (DH Vitkac)

Strona wydarzenia:

https://fb.me/e/2sjuRe3sB

Wstęp:

Bezpłatny

Kategoria:

Marsze i happeningi

Inne wydarzenia, które mogę Cię zainteresować

17 Lis

Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Oddajmy głos rybom”

"Praktyki wobec zwierząt w XXI wieku" to organizowana cyklicznie, coroczna ogólnopolska konferencja naukowa. Temat przewodni tegorocznej konferencji to "Oddajmy głos rybom".

online via MS Teams

11 Lis

Wege Festiwal Kraków (listopad 2023)

Wege Festiwal to mnóstwo pysznych stoisk z całego kraju! Bezmięsna kuchnia koreańska, wietnamska, japońska, turecka gotowana przez prawdziwych pasjonatów.

Hala Cracovia, al. Focha 40, Kraków

21 Paź

Krakowski Klub Książki Wegańskiej #9 – “Zwierzęcy punkt widzenia” Éric Baratay

Autor podejmuje próbę uwolnienia historii od tradycyjnej wizji antropocentrycznej, skupia uwagę na towarzyszach człowieka, żywych istotach wokół nas – zwierzętach.

Księgarnia Kawiarnia Podróżnicza Bonobo, Kraków, Mały Rynek 4