fbpx

FreedomWegeKolacja

Wydarzenie dodane przez użytkownika: InfoVege

Kochani, po ponad półtorarocznej przerwie w działalności Freedomu małymi kroczkami otwieramy naszą przestrzeń ponownie dla Was.

Tym razem wcielamy w życie od dawna planowane spotkania przy wspólnym free wegańskim stole, sieciującymi się rozmowami, wymianą kontaktów, wiedzy i doświadczeń. Spotykamy się po to aby wspólnie celebrować to co nas łączy i co połączyć również może na wielu innych płaszczyznach życia.

Myślą przewodnią wydarzenia jest SPOTKANIE. Spotkanie bratnich dusz, spotkanie plemienne, po prostu spotkanie.
Idea jest prosta. Spotykamy się przy wspólnym stole na który przynosimy wszystko to co czym chcemy podzielić się z innymi. Mogą być to wegańskie potrawy, przekąski, owoce, piękne piosenki, historię, planowane lub realizowane projekty, inicjatywy, dobre praktyki i kontakty. Mogą być to również nasze wewnętrzne potrzeby poznania nowych osób, spędzenia wieczoru w miłym i harmonijnym towarzystwie. Po prostu SPOTKANIE.

Pierwsze wydarzenie organizowane jest w duchu bezużywkowym dlatego prosimy o nie przynoszenie ze sobą alkoholu ani żadnych substancji zmieniających świadomość.

Prosimy zabrać ze sobą swoje miseczki, sztuce i kubeczki. Co prawda w Freedomie mamy ich troszkę może z 10-20 kompletów jednakże w myśl idei pomagania sobie nawzajem każdy dba o swoje zabawki 😉

Do dyspozycji w przestrzeni Freedomowej jest: aneks kuchenny z podstawowymi kuchennymi akcesoriami, kuchenka gazowa, parę garnków oraz patelnia, trzy większe czajniczki do parzenia herbaty lub ziół, łazienka z umywalką gdzie można przemyć produkty spożywcze lub umyć po sobie swoje przybory kuchenne.

Jeśli nie masz pomysłu na wspólne dary na wieczorny stół a mimo tego będziesz chcieć dołożyć się do organizacji wydarzenia to na miejscu będzie wystawiony magiczny kapelusz, do którego będzie można wrzucać wolne datki na rzecz Freedomu w Krakowie.

Jeśli chcesz pomóc w organizacji wydarzenia, przygotować przestrzeń lub dołożyć się energią i pomysłem do jej upiększenia to zapraszamy do kontaktu na FB.

Niech ten wieczór zasieje ziarno rodzinnej i harmonijnej celebracji.
Zacznijmy od nowa. Zacznijmy przez SPOTKANIE

[zdjęcie i opis pochodzą ze strony wydarzenia]

Szczegóły

Data wydarzenia:

24.11.2021

Godzina rozpoczęcia:

19:00

Miejsce:

Kraków, ul. Mikołajska 4/6

Organizator:

Freedom w Krakowie

Strona wydarzenia:

https://fb.me/e/4OTeAn42M

Wstęp:

Bezpłatny

Kategoria:

Inne

Inne wydarzenia, które mogę Cię zainteresować

18 Gru

CHRISTMAS VEGE FESTIVAL

Najlepsze restauracje wegetariańskie i wegańskie oraz orientalne produkty w jednym miejscu. Wielu wystawców, którzy swoimi usługami i produktami otworzą przed Wami zupełnie nowe spojrzenie na wegański styl życia.

Warszawa, Centrum Praskie Koneser

18 Gru

Wege Festiwal Kraków

Wege Festiwal to mnóstwo pysznych stoisk z całego kraju! Bezmięsna kuchnia koreańska, wietnamska, japońska, turecka gotowana przez prawdziwych pasjonatów

Kraków, al. Focha 40 (Hala Cracovia)

08 Gru

Po cóż patrzeć na świnie – pokaz filmu „Gunda” i dyskusja

Zapraszamy na specjalny pokaz filmu „Gunda” Wiktora Kossakowskiego oraz dyskusję z udziałem osób specjalizujących się w krytycznych studiach nad zwierzętami – Dariusza Gzyry, dr Doroty Łagodzkiej i Michała Matuszewskiego. Postaramy się przyjrzeć „Gundzie” uważnie, doceniając duże znaczenie tego filmu dla propagowania praw zwierząt oraz jego formalne nowatorstwo.

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski