fbpx
string(0) ""

Dzień bez futra (Wrocław)

Wydarzenie dodane przez użytkownika: InfoVege

25 listopada obchodzimy Dzień bez futra – zwracając uwagę na ten krwawy proceder i przypominając jaka jest prawdziwa cena futer oraz futrzanych dodatków.

Stań razem z nami przeciwko temu naprawdę nikomu niepotrzebnemu cierpieniu i śmierci, już w najbliższy piątek wieczorem, od godz. 19.00, na ulicy Oławskiej, nieopodal fontanny.

Jeśli masz taką możliwość, weź ze sobą adekwatną tablicę lub baner – i ubierz się ciepło, ale bez futer (choćby sztucznych) czy skóropodobnych dodatków.

 

[zdjęcie i opis pochodzą ze strony wydarzenia]

Szczegóły

Data wydarzenia:

25.11.2022

Godzina rozpoczęcia:

19:00

Miejsce:

Wrocław, ul. Oławska 26

Strona wydarzenia:

https://fb.me/e/27lf1vFCR

Wstęp:

Bezpłatny

Kategoria:

Marsze i happeningi

Inne wydarzenia, które mogę Cię zainteresować

22 Maj

XVII Ogólnopolski Tydzień Wege

Ogólnopolski Tydzień Wege to największa i najstarsza impreza promująca weganizm w Polsce 🌱🥦🍎🍆 .Jej głównym celem jest promocja diety roślinnej i zdrowego stylu życia.

Polska

22 Kwi

Czas na naukę bez torturowania zwierząt. Globalny protest

24 kwietnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Przeciwko Wiwisekcji. W tym miesiącu w różnych miastach całego świata odbędą się akcje w obronie ofiar szowinizmu gatunkowego, dręczonych w laboratoriach wiwisekcyjnych. Dołączcie do wydarzenia w obronie zwierząt torturowanych w laboratoriach!

Warszawa, ul. Nowy Świat 72

22 Kwi

Zwierzozbiórka na rzecz Schroniska w Korabiewicach

Serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w akcji, której celem jest zebranie pieniędzy na pomoc Schronisku w Korabiewicach. Miejsce to zapewnia dach nad głową ok. 300 zwierzętom różnych gatunków − nie tylko 🐶 i 😸, ale również 🐴, 🐐, 🐷, 🐑 i 🦊.

Allegro