fbpx
string(0) ""

27. WKKW Orestes Kowalski “Go Vegan”

Wydarzenie dodane przez użytkownika: InfoVege

Zapraszam na 27. spotkanie Wrocławskiego Klubu Książki Wegańskiej, które poświęcone będzie książce Orestesa Kowalskiego “Go vegan! 17 powodów, dla których porzucisz jedzenie mięsa”. Znany jako Everyday Hero, niegdysiejszy Vegan Hero, Kowalski jest najbardziej znanym i cenionym polskim youtuberem poruszającym tematykę weganizmu. Czy zaskoczy nas coś w jego 17 argumentach za weganizmem? Oprócz na pewno ciekawej dyskusji o stronie merytorycznej, niewątpliwie poruszymy kwestię narracji – promuję weganizm, ale nie jestem wegeterrorystą. Zapraszam do rozmowy.

 

[zdjęcie i opis pochodzą ze strony wydarzenia]

Szczegóły

Data wydarzenia:

11.03.2023

Godzina rozpoczęcia:

20:00

Miejsce:

Facebook

Organizator:

Veganus Silesius

Strona wydarzenia:

https://fb.me/e/2mXfVTa08

Wstęp:

Bezpłatny

Inne wydarzenia, które mogę Cię zainteresować

22 Maj

XVII Ogólnopolski Tydzień Wege

Ogólnopolski Tydzień Wege to największa i najstarsza impreza promująca weganizm w Polsce 🌱🥦🍎🍆 .Jej głównym celem jest promocja diety roślinnej i zdrowego stylu życia.

Polska

22 Kwi

Czas na naukę bez torturowania zwierząt. Globalny protest

24 kwietnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Przeciwko Wiwisekcji. W tym miesiącu w różnych miastach całego świata odbędą się akcje w obronie ofiar szowinizmu gatunkowego, dręczonych w laboratoriach wiwisekcyjnych. Dołączcie do wydarzenia w obronie zwierząt torturowanych w laboratoriach!

Warszawa, ul. Nowy Świat 72

22 Kwi

Zwierzozbiórka na rzecz Schroniska w Korabiewicach

Serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w akcji, której celem jest zebranie pieniędzy na pomoc Schronisku w Korabiewicach. Miejsce to zapewnia dach nad głową ok. 300 zwierzętom różnych gatunków − nie tylko 🐶 i 😸, ale również 🐴, 🐐, 🐷, 🐑 i 🦊.

Allegro