fbpx
string(0) ""

25. WKKW Paul Shapiro “Czyste mięso”

Wydarzenie dodane przez użytkownika: InfoVege

Mięso (i mleko) z probówki, laboratoryjne, czyste…? Dla większości chyba wegan i weganek temat ten jest interesujący z uwagi na żywienie zwierząt towarzyszących, jednak dla wielu osób jest to także nadzieja na koniec wykorzystywania zwierząt przez człowieka. Zdania są podzielone (choć może nie tak, jak w sprawie definicji weganizmu), bo choć z jednej strony technologia daje realne szanse na zmniejszenie lub wyeliminowanie zabijania zwierząt, to wzmacnia pogląd, że mięso jest naturalnym i koniecznym elementem diety człowieka. O zagadnieniach etycznych i technicznych na kanwie książki Paula Shapiro “Czyste mięso. Jak hodowla mięsa bez zwierząt zrewolucjonizuje twój obiad i cały świat” porozmawiamy również z zaproszonym ekspertem, Stanisławem Łoboziakiem z Centrum Nauki Kopernik. Zapraszam.

 

[zdjęcie i opis pochodzą ze strony wydarzenia]

Szczegóły

Data wydarzenia:

14.10.2022

Godzina rozpoczęcia:

20:00

Miejsce:

Internet

Organizator:

Veganus Silesius

Strona wydarzenia:

https://fb.me/e/1VnGZi0gy

Wstęp:

Bezpłatny

Inne wydarzenia, które mogę Cię zainteresować

22 Maj

XVII Ogólnopolski Tydzień Wege

Ogólnopolski Tydzień Wege to największa i najstarsza impreza promująca weganizm w Polsce 🌱🥦🍎🍆 .Jej głównym celem jest promocja diety roślinnej i zdrowego stylu życia.

Polska

22 Kwi

Czas na naukę bez torturowania zwierząt. Globalny protest

24 kwietnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Przeciwko Wiwisekcji. W tym miesiącu w różnych miastach całego świata odbędą się akcje w obronie ofiar szowinizmu gatunkowego, dręczonych w laboratoriach wiwisekcyjnych. Dołączcie do wydarzenia w obronie zwierząt torturowanych w laboratoriach!

Warszawa, ul. Nowy Świat 72

22 Kwi

Zwierzozbiórka na rzecz Schroniska w Korabiewicach

Serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w akcji, której celem jest zebranie pieniędzy na pomoc Schronisku w Korabiewicach. Miejsce to zapewnia dach nad głową ok. 300 zwierzętom różnych gatunków − nie tylko 🐶 i 😸, ale również 🐴, 🐐, 🐷, 🐑 i 🦊.

Allegro